Jimmy Page

Sherr komshinjsh mes Robbie Williams dhe Jimmy Page
News

Jimmy Page, i Led Zeppelin, ka folur publikisht për herë të parë në lidhje me pretendimet se fqinji, Robbie Williams, ka imituar “Black Sabbath” për ta fyer atë. Historia nis në dhjetor, kur Jimmy humbi betejën e tij pesë vjeçare me anëtarin e ish-Take That, pasi Kensington and Chelsea Council, miratoi kërkesën e Williams për të ndërtuar një pishinë nëntokësore në shtëpinë e tij në Londrën perëndimore.     Legjenda e kitarës frikësohet se gjatë gërmimit për pishinën...

4
675
0
Friday, 29 March 2019