Eurovision

Madonna ne Eurovizionin e Izraelit?!
News

Madonna e ftuar në Eurovizion?! Për një milion e gjysëm Euro… why not?!   Një mysafir i jashtëzakonshëm mund të arrijë në Eurovision Song Contest në Tel Aviv: mbretëresha e pop-it. Sipas disa gazetave izraelite, Madonna do të performojë në mbrëmjen finale, të shtunën më 18 maj, dy këngë. Ka shumë gjasa që të këndojë një nga hitet e saj më të njohura, si dhe një këngë nga albumi i ri, që parashikohet të dalë shpejt në treg. Për pjesmarrjen...

5
805
0
Saturday, 16 March 2019