DIDO  “STILL ON MY MIND”

DIDO “STILL ON MY MIND”

4
291
0
Saturday, 20 April 2019
New Hits

Mbas 5 vitesh qetesi, doli albumi i ri i kengetares londoneze DIDO me titull “Still On My Mind”.

Mbas kenges se pare te publikuar me 8 mars me titull “Hurricane” sot vjen me publikimin e kenges se dyte “Give You Up”.

Ne maj Dido fillon turneun e saj mbas 15 vitesh per te mbeshtetur projektin e saj te ri.

 

 

Dido eshte kengetarja e dyte me e shitur londineze mbas Adele.

Ne fillimet e saj ajo ka bashkepunuar me Faithless dhe u be e njohur vecanerisht me bashkepunimin me Eminem.

Shume variabel ne stilin dhe rrymat qe perdor, nga elektronike ne RnB, kete here Dido vjen me nje stil te vecante Pop.

Adi Basha

Radioman

61 posts | 0 comments

http://www.radiobar-on.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.